Shuffle :)

Přidej se!

23. února 2012 v 15:12

Přidej se !

8. září 2011 v 20:44 | Kari + Chilli

Shuffle a rozjed to !

16. srpna 2011 v 21:53 | Chili+Kari

rozjed to !

Už se blíží září a přemýšlíš jestli nezačneš s něčím novým ? s něčím co tě nadchne ? kde najdeš nové přátelé, zažiješ spoustu nových zážitku, ukážeš co umíš a kde zažiješ super zábavu a přitom se dostaneš do kondice ? Tak ti tu představujeme v Česku né moc známy taneční styl Shuffle, který je jak pro holky tak i pro kluky z vlastní zkušenosti vám mohu říct že se to vyplatí zkusit =) Ztratit nic nemůžeš naopak jen získat =)

Tady máš ukázku videa jednoho ze zakladatelu S.U.S. shuffle crew TJ Sokol Telnice

Jestli tě to zaujalo tak pro více informací piš bud dolu do komentářů a nebo na náš
email : dancing.to.live@seznam.cz

Budeme se těšit ! =)

Trénink Shuffle začátky =))

15. června 2011 v 8:27 | Kari + Chilli
Dám vám tu na ukázku pár fotek z našeho tréninku :)) Tyhle fotky jsou z 22.5.2011, takže jsme se myslím hodně zlepšili. Tak se koukněte pro představu jak vypadá trenink Shuffle :))

PS: V blízké době a při vysoké účasti počítáme i s natočením videa, takže tam lépe uvidíte průběh :))

Děkuji ^^


Foto Shuffle

14. května 2011 v 21:11 | Chilli + Kari


1. hodina Shuffle :)

8. května 2011 v 20:20 | Kari
Takže 1. hodina Dance stylu Shuffle :) . Přežili jsme všichni a jsme velice nadšení! :) Oslovilo nás to jako zábavný dance styl, a všichni doufají a budou se snažit, aby se to naučili! :) Jak jsem udělala dotazník nikdo si neztěžoval (až na bolení nohou :D, ale to patří k tomu). Moc se těšíme na další lekci :)

Vzhledem k tomu že je tohle 1. článek, tak se budeme snažit sem toho dát mnohem více a informovat vás :). Nebude to žádné kopírování jiných blogů... Bude to z našeho života :).

♥ Karamell - Kari ♥
 
 

Reklama